Wiertarka udarowa Bosch

Wiertarka udarowa Bosch

Wiertarka udarowa Bosch nie tylko odznacza się dużym momentem obrotowym, posiada również silnik o wysokiej mocy. Dodatkowo zastosowanie szczotkotrzymacza sprawia, że niezależnie od tego czy obroty wykonywane są w lewo, czy w prawo moc wiertarki nie ulega zmianie.

Obudowa produktu w całości jest wykonana ze stali. Producenci w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa standardowo wiertarkę wyposażyli w sprzęgło przeciążeniowe, również kabel przymocowany jest kulowo, co znacznie utrudnia jego przypadkowe zerwanie. Wszystkie te elementy sprawiają, że produkt doskonale nadaje się do pracy w ciężkich warunkach, jest niewiarygodnie wytrzymały oraz sprawny pomimo długiego okresu eksploatacji.

Wiertarka udarowa polecana jest przede wszystkim do przewiercania takich materiałów jak: drewno, beton, metal, cegła, a nawet płytki ceramiczne. Wykorzystywana jest również na przykład do mieszania materiałów budowlanych. W zestawie z wiertarką udarową znajduje się między innymi walizka na narzędzia.

  • Next Post