Opublikowano:

Ustaw grę i wygrywaj!

Pierwszy krok przy rozpoczęciu gry polega na ustawieniu stawki za jednego spina, czyli za obrót. Mogą być one ustawione na wielu poziomach. Najtańszy – w zależności od gry – może wynosić już 0,20 zł. Im większa stawka za spina tym więcej warte jest jedno rozdanie. To z kolei oznacza większą potencjalną wygraną. Wartość jednego spina można zmieniać po każdym kolejnym losowaniu. Gdy już zdecydujesz się na wartość spina zostało wciśnięcie przycisku  „Start”, co zwolni bębny i rozpocznie losowanie. Funkcja „Autostart” zaś spowoduje, że gdy zakończy się jedno losowanie od razu rozpocznie się kolejne.

Liczba losowań jest zależna od ilości środków finansowych, które znajdują się na wirtualnym koncie użytkownika. Posiadając 100 zł przy wartości spina 1 zł można wykonać 100 losowań, ale przy spinie za 10 zł – tylko 10 obrotów bębnem. Praktycznie na każdym etapie gry można dorzucić kolejne środki na konto oraz zmienić wartość spina.

Strategię, jak wygrać, każdy gracz musi obrać sam. Nie ma jednego, sprawdzonego sposobu. Każdy gracz ustawia swoje wartości tak, jak uważa za słuszne. Warto jednak pamiętać, żeby wybierać gry, które oferują tak zwanego jackpota progresywnego. Daje on szanse na wyższą wygraną – nawet kilku milionów euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *